Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Aktualitātes

vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin:

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.jpg

vasara

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

     DSCN2995Sestdien, 21.septembrī, Vārmes pagasta brīvdabas estrādē "Liepu birzs" notiks ikgadējais RUDENS GADATIRGUS. Tirgus sākums plkst.10:00.
Rudens gadatirgus ir mūsu pagastā ļoti gaidīts un īpašs pasākums, jo tajā tirgošanās ar dažādām noderīgām un interesantām lietām mijas ar lustēšanos, dancošanu, gardumu baudīšanu, laimestiem loterijās un citām izdarībām.
     Arī šogad Vārmes pagasta pārvalde aicina iedzīvotājus atbalstīt šī pasākuma organizēšanu. Būsim priecīgi saņemt Jūsu ziedojumus Rudens Gadatirgus loterijai un estrādes noformēšanai - rokdarbus un amatniecības darbus, pašu dārzā izaudzētus dārzeņus un augļus, saimnieču kulinārijas vai konservēšanas "brīnumus" u.c.
     Ziedojumus varat nogādāt iepriekš pagasta pārvaldē vai tirgus dienā estrādē. Vajadzības gadījumā aizbrauksim ziedojumiem pakaļ.
     Iepriekš paldies par atsaucību!
     Informācija pa tālruni - 29820429 Ilze.

Kuldīgas novada pašvaldība saskaņā ar Publiskas personas mantas atsavināšanas likumu pārdod:
mutiskā izsolē ar augšupejošu soli

dzīvokļa īpašumu - „Pūpoli”-26, Vārmē, Vārmes pagastā, Kuldīgas novadā, kadastra Nr.62969000113.
Īpašuma sastāvs: vienistabas dzīvoklis ar kopējo platību 35,4 m2 un kopīpašuma 335/13437 domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas ar kadastra apzīmējumu 62960030216001 un zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 62960030216 ar platību 0,29 ha.

Nosacītā cena 1700,00 EUR, drošības nauda 170,00 EUR, reģistrācijas maksa 15,00 EUR, izsoles solis 50,00 EUR.
Izsole notiks Kuldīgas novada pašvaldības Mazajā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, 2019. gada 16.septembrī, plkst.14:00.
Dalībnieku reģistrācija no sludinājuma publicēšanas dienas līdz 2019. gada 13.septembra plkst.11:00.

Izsoles noteikumus var saņemt Kuldīgas novada pašvaldības informācijas centrā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā.
Informācija par nekustamo īpašumu pa tālruni 63350143; e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

planmaja

  Biedrība "Vārme" realizējusi IMG 20190814 1Kuldīgas novada pašvaldības atbalstīto projektu konkursā "Darīsim paši" par labiekārtojuma elementu atjaunošanu nūjošanas un pastaigu takā brīvdabas estrādē "Liepu birzs". Par projektā piešķirtajiem EUR 700 izgatavoti jauni soliņi, atkritumu urnas, tiltiņš, atjaunota terase, atsvaidzinātas norādes, takas malā "izaugušas lielas un skaistas sēnes". 
    Pastaigu taka izveidota 2011.gadā un "laika zobs" gadu gaitā bija sabojājis tur esošos koka labiekārtojuma elementus.
     Izmantosim taku mierīgām pataigām un atpūtai. Izturēsimies saudzīgi pret darbu un pašvaldības iekopto teritoriju. Cienīsim šo vietu, mūsu Latvijas dabu, savus līdzcilvēkus - nelauzīsim, nepostīsim, nepiegružosim, bet aizejot, atstāsim aiz sevis skaistu un sakoptu vidi!
  Paldies Kuldīgas novada pašvaldībai par atbalstu projektam!

     Uzmanību! Kuldīgas novada Dome 2018.gada 25.oktobra domes sēdē (Nr.22, prot.Nr.11) apstiprināja 1 ha zemes nomas pakalpojumu maksas cenrādi lauksaimniecības zemei Kuldīgas novada pagastu teritorijās. Šis cenrādis attiecas uz zemes gabaliem, kurus iedzīvotāji nomā no pašvaldības, izņemot mazdārziņu nomu, kur maksa paliek iepriekšējā - 5 % no kadastrālās vērtības.
     Saskaņā ar neatkarīga sertificēta vērtētāja atzinumu, Vārmes pagasta teritorijā esošām lauksaimniecības zemēm nomas maksa gadā par 1 ha ir EUR 62,00 + EUR 13,02 (21% PVN), kopā EUR 75,02, bet kopējā zemes nomas maksa nevar būt mazāka par EUR 28,00 (bez PVN) gadā, ko nosaka MK noteikumi Nr.350 "Publiskas personas zemes nomas un apbūves tiesības noteikumi".
Tuvākajā laikā visiem pašvaldības zemes nomniekiem tiks izsūtītas vēstules par jauno zemes nomas maksas stāšanos spēkā ar 2019.gada 01.janvāri.

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports