Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Aktualitātes

vārmes pagasts

 • 002.jpg
 • 010.jpg
 • 020.jpg
 • 022.jpg
 • 030.jpg
 • 034.jpg
 • 036.jpg
 • 044.jpg
 • 052.jpg
 • 056.jpg
 • 058.jpg
 • 062.jpg
 • 065.jpg
 • 068.jpg
 • 069.jpg
 • 070.jpg
 • 071.jpg
 • 072.JPG
 • 073.JPG
 • 074.JPG

pavasars

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

     Uzmanību! Kuldīgas novada Dome 2018.gada 25.oktobra domes sēdē (Nr.22, prot.Nr.11) apstiprināja 1 ha zemes nomas pakalpojumu maksas cenrādi lauksaimniecības zemei Kuldīgas novada pagastu teritorijās. Šis cenrādis attiecas uz zemes gabaliem, kurus iedzīvotāji nomā no pašvaldības, izņemot mazdārziņu nomu, kur maksa paliek iepriekšējā - 5 % no kadastrālās vērtības.
     Saskaņā ar neatkarīga sertificēta vērtētāja atzinumu, Vārmes pagasta teritorijā esošām lauksaimniecības zemēm nomas maksa gadā par 1 ha ir EUR 62,00 + EUR 13,02 (21% PVN), kopā EUR 75,02, bet kopējā zemes nomas maksa nevar būt mazāka par EUR 28,00 (bez PVN) gadā, ko nosaka MK noteikumi Nr.350 "Publiskas personas zemes nomas un apbūves tiesības noteikumi".
Tuvākajā laikā visiem pašvaldības zemes nomniekiem tiks izsūtītas vēstules par jauno zemes nomas maksas stāšanos spēkā ar 2019.gada 01.janvāri.

     berzsVisos laikos, kurus atcerās pašreizējās vārmenieku paaudzes, centrālā vieta Vārmē ir bijusi "pie bērza" - tiksimies bērza, tirgosimies pie bērza, autobuss aties no bērza, pasākums notiks pie bērza.... Šis stāsts ir par bērzu, kas nu jau daudzus gadu desmitus ar savu kuplumu un lielumu priecēja vārmeniekus pie centra dīķa. Diemžēl koks jau vairākus gadus nīkuļoja un pamazām tam nolūza pa zaram, līdz beidzot šogad tas vairs nebija glābjams.
     Šoruden vecā bērza vietā tika iestādīts jauns koks - baltmizas Himalaju bērzs. Tas augs ar izteikti baltu mizu un lielām lapām. Saudzēsim un mīlēsim šo koku, lai arī nākamās vārmenieku paaudzes var norunāt tikšanos pie bērza.

 Varme LATVIAN OPEN

    Septembra beigās Latvijas Florbola čempionāta 2.līgas regulārās spēles sākas mūsu florbola komandai. Pirmā spēle jau 29.septembrī plkst.17:00 Vārmes sporta hallē ar FK "NND" (Rīga). Oktobrī mūsējiem mājas spēles notiks 14.oktobrī ar komandu "Tērvete" Kuldīgas Sporta centrā un 28.oktobrī ar komandu SK "Birzgale" Kuldīgas sporta centrā. Novēlēsim mūsu florbolistiem veiksmi un apmeklēsim spēles klātienē.

    epoxy 2 kg  Ar š.g.02.oktobri tiks atsāktas vingrošanas nodarbības Vārmes sporta hallē. Vingrošana tiek piedāvāta jebkuram interesentam. Vingrošana notiek otrdienās un ceturtdienās plkst.19:30. Nodarbības vada Ilze Druvaskalna.
    Pirmās 8 nodarbības notiks bez maksas, jo tās tiek finansētas ES projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem" Nr.9.2.4.2/16/1/095 ietvaros.
Uz nodarbību līdzi ņemt ērtu apģērbu, ūdeni un paklājiņu.
     Gaidīsim visus, kas tumšajos rudens un ziemas mēnešos vēlas izkustēties un uzturēt sevi formā.

  Kuldīgas novada pašvaldības (reģ.Nr.90000035590) Vārmes pagasta pārvalde izsludina konkursu uz kultūras nama vadītāja amatu uz nenoteiktu laiku. Konkursa nolikumu skatīt šeit.

different winding road design vector 522958

     Sākoties vasaras sezonai, vairāk uzmanības tiek pievērsts autoceļu sakārtošanai. Laika apstākļi aprīļa beigās ļāva visus pašvaldības grants seguma autoceļus noplanēt. Maija mēnesī tika veikts pagasta afaltbetona seguma bedrīšu remonts par EUR 4800,00.
     Ik gadu, kad pavasarī atkāpjas sals, notiek iegruvumi vai plīst ceļu caurtekas. Arī šīs gads nebija izņēmums un bija nepieciešams nomainīt caurteku ceļā Krodziņš - Zīlītes pretī Žūpnieku mājām (EUR 427,00) un liels ieguldījums bija jāveic, mainot caurteku ceļā pirms Alekšu kapiem (EUR 6795,00). 
     No pagājušā rudens notiek Vārmes autoceļa Brūvnieki - Akmentiņi - Veiķenieki (līdz Bangu mājām) rekonstrukcija par ES projekta līdzekļiem. Līdz 01.jūlijam šie darbi būs pabeigti. Pašvaldība par saviem līdzekļiem pagarinās šī ceļa stāvokļa uzlabošanu 1,1 km garumā, noņemot ceļa apaugumu, veidojot ceļa profilu un pieberot bedres un iesēdumus.
     Apsekojot pagasta autoceļus, konstatēts, ka vēl vairākos ceļu posmos nepieciešams bedru un iesēdumu remonts - ceļos Ābeles - Pavasari, Mūrnieki - Krastmaļi, Lāčkalni - Edlēri, kas tiks veikts šīs vasaras laikā.

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports