Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Aktualitātes

vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin:

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.JPG
  • 005.jpg
  • 008.JPG
  • 009.JPG
  • 077.jpg

pavasar

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

Kuldigas nov  Kuldīgas novada pašvaldības Vārmes pagasta pārvalde, reģ. Nr.90000035590, aicina darbā mikroautobusa vadītāju.
Prasības pretendentiem:
- vidējā vai profesionālā izglītība;
- B kategorijas autovadītāja apliecība.
Darba alga (bruto): 501 EUR.
Pretendenti aicināti iesniegt īsu dzīves un darba gaitu pārstāstu (CV) un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai personīgi Vārmes pagasta pārvaldē, "Avotiņi", Vārmes pagasts, Kuldīgas novads.
Pieteikšanās termiņš: līdz 2019.gada 26.jūnijam (ieskaitot).
Informācija pa tālruni 22030360 (Lelde Ose).

  tacinaKuldīgas novada pašvaldība atbalstījusi Biedrības "Vārme" iesniegto projektu konkursā "Darīsim paši" par labiekārtojuma elementu atjaunošanu nūjošanas un pastaigu takā brīvdabas estrādē "Liepu birzs". Pastaigu taka izveidota 2011.gadā un "laika zobs" gadu gaitā sabojājis tur esošos koka labiekārtojuma elementus. Biedrībai atbalstīts projekts un piešķirti līdzekļi EUR 700 un šovasar nūjošanas un pastaigu takā tiks izgatavoti un uzstādīti 4 soliņi, 2 atkritumu urnas, atjaunota atpūtas terase un vairākās takas vietās uzstādīti norobežojoši žogi. 
  Paldies Kuldīgas novada pašvaldībai par atbalstu projektam!

izstade  Vārmes pagasta bibliotēkā no š.g. 14.maija atvērta ikgadējā Vārmes rokdarbnieku un amatniecības darbu izstāde. Izstādē šogad varam apskatīt adītus cimdus, zeķes, šalles, cepures, šūtas segas un pledus, iepirkuma somas un dāvanu maisiņus, adītas rotaļlietas, izgatavotas glezniņas un kastītes, kā arī koka karotes un dārza labiekārtojuma elementus. Paldies par jūsu roku čaklumu un idejām! 

   izst2

     Uzmanību! Kuldīgas novada Dome 2018.gada 25.oktobra domes sēdē (Nr.22, prot.Nr.11) apstiprināja 1 ha zemes nomas pakalpojumu maksas cenrādi lauksaimniecības zemei Kuldīgas novada pagastu teritorijās. Šis cenrādis attiecas uz zemes gabaliem, kurus iedzīvotāji nomā no pašvaldības, izņemot mazdārziņu nomu, kur maksa paliek iepriekšējā - 5 % no kadastrālās vērtības.
     Saskaņā ar neatkarīga sertificēta vērtētāja atzinumu, Vārmes pagasta teritorijā esošām lauksaimniecības zemēm nomas maksa gadā par 1 ha ir EUR 62,00 + EUR 13,02 (21% PVN), kopā EUR 75,02, bet kopējā zemes nomas maksa nevar būt mazāka par EUR 28,00 (bez PVN) gadā, ko nosaka MK noteikumi Nr.350 "Publiskas personas zemes nomas un apbūves tiesības noteikumi".
Tuvākajā laikā visiem pašvaldības zemes nomniekiem tiks izsūtītas vēstules par jauno zemes nomas maksas stāšanos spēkā ar 2019.gada 01.janvāri.

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports