Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Aktualitātes

vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin:

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.jpg

vasara

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

     10.augustā Vārmes pagastā notiks ģitārmūzikai veltīts pasākums "Mana ģitārspēle vasarai". Pasākuma pirmā daļa notiks Vārmes muižas parkā, kur no plkst.12:00 interesentiem būs iespēja iepazīties ar Latvijā izgatavotiem mūzikas instrumentiem. Pēc plkst.16:00 varēs vērot aizraujošus ģitārspēles dueļus. Savukārt, pasākuma trešajā daļā, kas plkst.19:00 notiks Vārmes brīvdabas estrādē "Liepu birzs", varēs baudīt ģitārmūzikas koncertu, kas sniegs šī instrumenta spēles daudzkrāsainību un daudzveidību.
    Izstādē varēsim redzēt savā jomā atzītu un labi zināmu meistaru gatavotus instrumentus - Anša Alkšņa un Andreja Šulca ģitāras, Valda Andersona ieviņas, cītaras un mandolīnas, Eduarda Klinta dūdas, celmu bungas, stabuli, koka tauri un kokli, Edgara Vilmaņa kahonu, vargānu, kokli, kalimbu un lietuskoku, Gunta Niedoliņa kokles un bundziņas, Mārtiņa Jurciņa perkusijas un ģitāras, Valtera Reiznieka cītarkokli, Ingara Rancēviča altu, vijoli un rondu.
     Savukārt koncertam dalību jau apstiprinājuši ģitāristi Miks Akots, Tomass Mažrims un Armands Rutkovskis. Koncerta programmu veidos dažādas stilistikas mūzika no akustikajiem spēlējumiem līdz mūsdienu kompozīcijām.
     Pasākuma "Mana ģitārspēle vasarai" mērķis ir aicināt iedzīvotājus iepazīt ģitārspēles daudzveidību, iepazīt Latvijā izgatavotus instrumentus un to meistarus, aicināt atrast savu sirdslietu. Ieeja pasākumā - bez maksas.
     Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Kurzemes plānošanas reģions un Vārmes pagasta pārvalde.
     Visi laipni aicināti!

  tacinaKuldīgas novada pašvaldība atbalstījusi Biedrības "Vārme" iesniegto projektu konkursā "Darīsim paši" par labiekārtojuma elementu atjaunošanu nūjošanas un pastaigu takā brīvdabas estrādē "Liepu birzs". Pastaigu taka izveidota 2011.gadā un "laika zobs" gadu gaitā sabojājis tur esošos koka labiekārtojuma elementus. Biedrībai atbalstīts projekts un piešķirti līdzekļi EUR 700 un šovasar nūjošanas un pastaigu takā tiks izgatavoti un uzstādīti 4 soliņi, 2 atkritumu urnas, atjaunota atpūtas terase un vairākās takas vietās uzstādīti norobežojoši žogi. 
  Paldies Kuldīgas novada pašvaldībai par atbalstu projektam!

     Uzmanību! Kuldīgas novada Dome 2018.gada 25.oktobra domes sēdē (Nr.22, prot.Nr.11) apstiprināja 1 ha zemes nomas pakalpojumu maksas cenrādi lauksaimniecības zemei Kuldīgas novada pagastu teritorijās. Šis cenrādis attiecas uz zemes gabaliem, kurus iedzīvotāji nomā no pašvaldības, izņemot mazdārziņu nomu, kur maksa paliek iepriekšējā - 5 % no kadastrālās vērtības.
     Saskaņā ar neatkarīga sertificēta vērtētāja atzinumu, Vārmes pagasta teritorijā esošām lauksaimniecības zemēm nomas maksa gadā par 1 ha ir EUR 62,00 + EUR 13,02 (21% PVN), kopā EUR 75,02, bet kopējā zemes nomas maksa nevar būt mazāka par EUR 28,00 (bez PVN) gadā, ko nosaka MK noteikumi Nr.350 "Publiskas personas zemes nomas un apbūves tiesības noteikumi".
Tuvākajā laikā visiem pašvaldības zemes nomniekiem tiks izsūtītas vēstules par jauno zemes nomas maksas stāšanos spēkā ar 2019.gada 01.janvāri.

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports