Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Aktualitātes

vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin:

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.JPG
  • 005.jpg
  • 008.JPG
  • 009.JPG
  • 077.jpg

pavasar

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

     ripo1Š.g.01.maijā visi laipni aicināti piedalīties Vārmes velodienā. Pulcēsimies plkst.10:00 Kārļa laukumā, lai dotos aptuveni 32 km braucienā uz mūsu pagasta attālāko teritoriju - Ēdām. Tur mūs gaidīs atpūta Kurzemes lielākās upes - Ventas krastos, tikšanās ar tur dzīvojošiem cilvēkiem un vēl kāds neliels pārsteigums.
     Būsim atsaucīgi! Braucējiem lūgums ievērot velosipēda aprīkojuma prasības!
     Vārmes velodiena notiek nu jau vairākus gadus, kad maija mēnesī ar velosipēdiem dodamies iepazīt savu un kaimiņu pagastus un apskatīt kādu interesantu vietu. Esam iepazinušies ar dižkokiem Skrundas novadā, izjutuši seno auru pie Šķēdes pils, pabijuši pie Bezdibeņa Kabiles pagastā, izbraukuši līkumus pa Vārmes ceļiem.
     Uz tikšanos Vārmes velobraucienā!

izstade    Vārmes pagasta pārvalde no š.g. 14.maija gatavojas atvērt ikgadējo Vārmes rokdarbieku un amatniecības darbu izstādi. Izstāde, kā katru gadu, būs apskatāma Vārmes bibliotēkā. Gatavojoties izstādei, lūdzam vārmeniekus nest savus darbiņus uz pagasta pārvaldi vai bibliotēku. Ja kādam ir problēmas ar darbiņu nogādāšanu, lūdzam sazināties ar izstādes organizatoriem pa zemāk minētajiem tālruņiem. Laipni aicināti visi, kas tumšajos ziemas mēnešos adījuši, tamborējuši, izgatavojuši, darinājuši ko jaunu un interesantu, parādīt to pārējiem, lai kopā varam priecāties par mūsu roku čaklumu un idejām! 

    Par neskaidrībām vai citiem ar izstādi saistītiem jautājumiem zvanīt
R.Dravniecei - 63322275, 27800188 vai
I.Okmanei - 63323133, 28337595.

     Uzmanību! Kuldīgas novada Dome 2018.gada 25.oktobra domes sēdē (Nr.22, prot.Nr.11) apstiprināja 1 ha zemes nomas pakalpojumu maksas cenrādi lauksaimniecības zemei Kuldīgas novada pagastu teritorijās. Šis cenrādis attiecas uz zemes gabaliem, kurus iedzīvotāji nomā no pašvaldības, izņemot mazdārziņu nomu, kur maksa paliek iepriekšējā - 5 % no kadastrālās vērtības.
     Saskaņā ar neatkarīga sertificēta vērtētāja atzinumu, Vārmes pagasta teritorijā esošām lauksaimniecības zemēm nomas maksa gadā par 1 ha ir EUR 62,00 + EUR 13,02 (21% PVN), kopā EUR 75,02, bet kopējā zemes nomas maksa nevar būt mazāka par EUR 28,00 (bez PVN) gadā, ko nosaka MK noteikumi Nr.350 "Publiskas personas zemes nomas un apbūves tiesības noteikumi".
Tuvākajā laikā visiem pašvaldības zemes nomniekiem tiks izsūtītas vēstules par jauno zemes nomas maksas stāšanos spēkā ar 2019.gada 01.janvāri.

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports